OPTELEC CLEARVIEW CV-DP-TF19 Power AC Adapter 12V 8.33A 100W LS12V8.33A100W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLS12V8.33A100W-4PIN
  • InPut:100-240V~,50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 8.33A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :707g
  • Dimension( L x W x H ):169.40 x 65.30 x 37.60mm