NORELCOSAFE DVR-SVR SC-A314-BTVI-2TB Power AC Adapter 12V 1.5A 18W MOSO12V1.5A18W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewMOSO12V1.5A18W-4PIN
  • InPut:100-240V~, 50-60Hz 0.7A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin