AULT KA2400F06 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W MEDICAL24V6.25A150W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewMEDICAL24V6.25A150W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~2A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :500g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MEDICAL24V6.25A150W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter