OEM TPN-CA02 Power AC Adapter 20V 3.25A 65W HP20V3.25A65W-Type-C-OEM
Qty.
  • Item Name:NewHP20V3.25A65W-Type-C-OEM
  • InPut:100-240v~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Weight( Adapter only ) :215g
  • Dimension( L x W x H ):63.10 x 63.10 x 33.68mm