OEM TH787 Power AC Adapter 22V 1.23A 27W OEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W
Qty.
  • Item Name:NewOEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.6A
  • Adapter Output Voltage: 22V
  • Adapter Output Current: 1.23A
  • Adapter Power: 27W
  • Adapter Plug Size: 6.4 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Dimension( L x W x H ):81.11 x 50.22 x 34.64mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x OEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [OEM TH787 Power AC Adapter 22V 1]
    • 9444 Units in Stock
    OEM TH787 Power AC Adapter 22V 1.23A 27W OEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the OEM TH787 Power AC Adapter 22V 1.23A 27W OEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the OEM TH787 Power AC Adapter 22V 1.23A 27W OEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.