New ZyXEL GS1900-8HP 8-Port Poe Smart Switch Adapter Power Supply FSP090-DMBC1 FSP 9NA09
Qty.
New ZyXEL GS1900-8HP 8-Port Poe Smart Switch Adapter Power Supply FSP090-DMBC1 FSP 9NA0903501 9NA0903503 54.0V 1.66A AC Adapter
  • Item Number:NewFSP54V1.66A90W-4PIN
  • InPut):100-240V~ 1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.66A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Note: 4Pin
  • Weight( Adapter only ) :415g
  • Dimension( L x W x H ):132.90 x 58.20 x 32.10mm