NEW EDAC EDACPOWER ELEC EA10681P-240 24V 2.5A 60W 3 Pin Ac Adapter for POS System P
Qty.
NEW EDAC EDACPOWER ELEC EA10681P-240 24V 2.5A 60W 3 Pin Ac Adapter for POS System Power Supply
Item Name:
Model: EA10681P-240
InPut: 100-240V AC 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 24V DC 2.5A
DC plug size: 3 Pin
In Stock
Packing list:
1 x AC Adapter Power Adapter
1 X US UK EU AU ....Power Cable (fit your country)
Condition:
100% Brand New!
30-Days Money Back! 18 months Warranty!
Free Power Cord Fit your country!Fast Shipping!
Bid With Confidence!Nobody Beats Our Customer Services!
  • Model:
    [NEW EDAC EDACPOWER ELEC EA10681]
  • 2301 Units in Stock
NEW EDAC EDACPOWER ELEC EA10681P-240 24V 2.5A 60W 3 Pin Ac Adapter for POS System P Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the NEW EDAC EDACPOWER ELEC EA10681P-240 24V 2.5A 60W 3 Pin Ac Adapter for POS System P adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the NEW EDAC EDACPOWER ELEC EA10681P-240 24V 2.5A 60W 3 Pin Ac Adapter for POS System P AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.