2WIRE DTH1447T628 Power AC Adapter 12V 5A 60W 2WIRE12V5A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:New2WIRE12V5A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V-1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Adapter Tip Mote: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :247g
  • Dimension( L x W x H ):132 x 60 x 35mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x 2WIRE12V5A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter