NETGEAR RN10421D Power AC Adapter 12V 7A 84W NETGEAR12V7A84W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewNETGEAR12V7A84W-4PIN-SZXF
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7A
  • Adapter Power: 84W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin