NETGEAR 332-10200-001 Power AC Adapter 12V 2.5A 30W NETGEAR12V2.5A30W-5.5x2.1mm-AU
Qty.
  • Item Name:NewNETGEAR12V2.5A30W-5.5x2.1mm-AU
  • InPut:100-240V-50/60Hz 1.0A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NETGEAR12V2.5A30W-5.5x2.1mm-AU Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    332-10200-001 AC Adapter,
    • Model:
      [NETGEAR 332-10200-001 Power AC A]
    • 9444 Units in Stock
    NETGEAR 332-10200-001 Power AC Adapter 12V 2.5A 30W NETGEAR12V2.5A30W-5.5x2.1mm-AU Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the NETGEAR 332-10200-001 Power AC Adapter 12V 2.5A 30W NETGEAR12V2.5A30W-5.5x2.1mm-AU adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the NETGEAR 332-10200-001 Power AC Adapter 12V 2.5A 30W NETGEAR12V2.5A30W-5.5x2.1mm-AU AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.