NETGEAR 332-10164-01 Power AC Adapter 48V 1.25A 60W NETGEAR48V1.25A60W-6.3x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewNETGEAR48V1.25A60W-6.3x3.0mm
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.4A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 6.3 x 3.0mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NETGEAR48V1.25A60W-6.3x3.0mm Laptop AC Adapter