BLACK BERRY PSM24M-120D Power AC Adapter 12V 2A 24W BlACKBERRY12V2A24W-3pilots
Qty.
  • Item Name:NewBlACKBERRY12V2A24W-3pilots
  • InPut:100-240V~600ma 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Tip Mote: 3pilots
  • Weight( Adapter only ) :127g
  • Dimension( L x W x H ):89.80 x 47.60 x 28.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x BlACKBERRY12V2A24W-3pilots Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [BLACK BERRY PSM24M-120D Power AC]
    • 9444 Units in Stock
    BLACK BERRY PSM24M-120D Power AC Adapter 12V 2A 24W BlACKBERRY12V2A24W-3pilots Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the BLACK BERRY PSM24M-120D Power AC Adapter 12V 2A 24W BlACKBERRY12V2A24W-3pilots adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the BLACK BERRY PSM24M-120D Power AC Adapter 12V 2A 24W BlACKBERRY12V2A24W-3pilots AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.