NETGEAR KPM200R-V1 Power AC Adapter 54V 3.7A 200W NETGEAR54V3.7A200W-6.0x2.0mm
Qty.
  • Item Name:NewNETGEAR54V3.7A200W-6.0x2.0mm
  • InPut:100-240v~ 50-60Hz 4.0A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 3.7A
  • Adapter Power: 200W
  • Adapter Plug Size: 6.0 x 2.0mm
  • Weight( Adapter only ) :985g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade > 95%. ( Brand New = 100% )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NETGEAR54V3.7A200W-6.0x2.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [NETGEAR KPM200R-V1 Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    NETGEAR KPM200R-V1 Power AC Adapter 54V 3.7A 200W NETGEAR54V3.7A200W-6.0x2.0mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the NETGEAR KPM200R-V1 Power AC Adapter 54V 3.7A 200W NETGEAR54V3.7A200W-6.0x2.0mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the NETGEAR KPM200R-V1 Power AC Adapter 54V 3.7A 200W NETGEAR54V3.7A200W-6.0x2.0mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.