NETGEAR READYNAS RN104 Power AC Adapter 12V 7A 84W NETGEAR12V7A84W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewNETGEAR12V7A84W-4PIN-SZXF
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7A
  • Adapter Power: 84W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :410g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NETGEAR12V7A84W-4PIN-SZXF Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [NETGEAR READYNAS RN104 Power AC ]
    • 9444 Units in Stock
    NETGEAR READYNAS RN104 Power AC Adapter 12V 7A 84W NETGEAR12V7A84W-4PIN-SZXF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the NETGEAR READYNAS RN104 Power AC Adapter 12V 7A 84W NETGEAR12V7A84W-4PIN-SZXF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the NETGEAR READYNAS RN104 Power AC Adapter 12V 7A 84W NETGEAR12V7A84W-4PIN-SZXF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.