NETGEAR CAM090121 Power AC Adapter 12V 7.5A 90W NETGEAR12V7.5A90W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewNETGEAR12V7.5A90W-4pin
  • InPut:100-240V 50 60Hz~1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Weight( Adapter only ) :425g
  • Dimension( L x W x H ):133.83 x 58.13 x 32.16mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NETGEAR12V7.5A90W-4pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    332-10384-01 AC Adapter, 332-10581-01 AC Adapter, CAM090121 AC Adapter,
    • Model:
      [NETGEAR CAM090121 Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    NETGEAR CAM090121 Power AC Adapter 12V 7.5A 90W NETGEAR12V7.5A90W-4pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the NETGEAR CAM090121 Power AC Adapter 12V 7.5A 90W NETGEAR12V7.5A90W-4pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the NETGEAR CAM090121 Power AC Adapter 12V 7.5A 90W NETGEAR12V7.5A90W-4pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.