NETGEAR GS116 Power AC Adapter 54V 2.4A 130W NETGEAR54V2.4A130W-6.0x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewNETGEAR54V2.4A130W-6.0x3.0mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.4A
  • Adapter Power: 130W
  • Adapter Plug Size: 6.0 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :430g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Refurbished, Tested, Good Working, Appearance New Grade > 98% ( 100% = Brand New )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NETGEAR54V2.4A130W-6.0x3.0mm Laptop AC Adapter