NETGEAR GS116PP Power AC Adapter 54V 3.7A 200W NETGEAR54V3.7A200W-6.0x2.0mm
Qty.
  • Item Name:NewNETGEAR54V3.7A200W-6.0x2.0mm
  • InPut:100-240v~ 50-60Hz 4.0A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 3.7A
  • Adapter Power: 200W
  • Adapter Plug Size: 6.0 x 2.0mm
  • Weight( Adapter only ) :985g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade > 95%. ( Brand New = 100% )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NETGEAR54V3.7A200W-6.0x2.0mm Laptop AC Adapter