NEC LCD1560NX(V) Power AC Adapter 15V 5A 75W NEC15V5A75W-6.0x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC15V5A75W-6.0x3.0mm
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Plug Size: 6.5x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :330g
  • Dimension( L x W x H ):126.80 x 51.00 x 30.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC15V5A75W-6.0x3.0mm Laptop AC Adapter