NEC ADPI008 Power AC Adapter 5V 3A 15W NEC5V3A15W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC5V3A15W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 15W
  • Adapter Plug Size: 4.0x1.7mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Can be used for PSP DC 4.0x1.7mm
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC5V3A15W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter