RESMED 370006 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm-B
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm-B
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.0-1.5A, 115V-400Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :485g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade > 95%. ( Brand new = 100% ).
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V3.75A90W-7.4x5.0mm-B Laptop AC Adapter