NEC ADP-90AB Power AC Adapter 18V 4.44A 80W NEC18V4.44A80W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC18V4.44A80W-6.5x3.0mm
  • InPut:100-240V 101-104VA 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 18V
  • Adapter Output Current: 4.44A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Plug Size: 6.0x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :406g
  • Dimension( L x W x H ):133.20 x 58.50 x 30.20mm
  • Package:
    1 x NEC18V4.44A80W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter