FSP FSP045-A1BR Power AC Adapter 20V 2.25A 45W FSP20V2.25A45W-Type-C-A2BR3
Qty.
  • Item Name:NewFSP20V2.25A45W-Type-C-A2BR3
  • InPut:100-240v~ 50-60Hz 1.2A
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2.25A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Tip Mote: Type C
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:OutPut: 5v/3A, 9v/3A,12v/3A,15v/3A, 20v/2.25A
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP20V2.25A45W-Type-C-A2BR3 Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [FSP FSP045-A1BR Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    FSP FSP045-A1BR Power AC Adapter 20V 2.25A 45W FSP20V2.25A45W-Type-C-A2BR3 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP FSP045-A1BR Power AC Adapter 20V 2.25A 45W FSP20V2.25A45W-Type-C-A2BR3 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP FSP045-A1BR Power AC Adapter 20V 2.25A 45W FSP20V2.25A45W-Type-C-A2BR3 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.