FSP FSP060-DBAE1 Power AC Adapter 12V 5A 60W FSP12V5A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V5A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V-1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :280g
  • Dimension( L x W x H ):110.1 x 62.7 x 31.3mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12V5A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter