CHICONY A11-120P1A Power AC Adapter 19V 6.32A 120W CHICONY19V6.32A120W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19V6.32A120W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :468g
  • Dimension( L x W x H ):140.10 x 64.20 x 30.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19V6.32A120W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter