CHICONY A15-120P1A Power AC Adapter 19V 6.32A 120W CHICONY19V6.32A120W-5.5x2.5mm-Slim
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19V6.32A120W-5.5x2.5mm-Slim
  • InPut:100-240V-50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :400g
  • Dimension( L x W x H ):160 x 76 x 26mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Slim 120w adapter with 5.5 x 2.5mm tip
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19V6.32A120W-5.5x2.5mm-Slim Laptop AC Adapter