LG EAY65689602 Power AC Adapter 19V 3.42A 64.98W LG19V3.42A64.98W-6.5x4.4mm-EU
Qty.
  • Item Name:NewLG19V3.42A64.98W-6.5x4.4mm-EU
  • InPut:100-240V-50/60Hz 1.5A Max
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 64.98W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :250g
  • Dimension( L x W x H ):92.30 x 47.80 x 34.30mm
  • Package:
    1 x LG19V3.42A64.98W-6.5x4.4mm-EU Laptop AC Adapter