NEC 8904145DA Power AC Adapter 19V 2.64A 50W NEC19V2.64A50W-5.5X2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC19V2.64A50W-5.5X2.5mm
  • InPut:AC100-240V~ 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.64A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :278g
  • Dimension( L x W x H ):105.10 x 60.00 x 29.60mm