NCR 497-0466461 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W DELTA24V6.25A150W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewDELTA24V6.25A150W-4PIN
  • InPut:100-240V~2.2A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4Pin
  • Weight( Adapter only ) :800g
  • Dimension( L x W x H ):179.60 x 84.50 x 40.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Left: 24V, Right GND
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA24V6.25A150W-4PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [NCR 497-0466461 Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    NCR 497-0466461 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W DELTA24V6.25A150W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the NCR 497-0466461 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W DELTA24V6.25A150W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the NCR 497-0466461 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W DELTA24V6.25A150W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.