*Brand NEW*Genuine SOY-3000400 30v 4A 120W Switching Adapter Power Supply
Qty.
Item Code: SOY30V4A120W-5.5x2.1mm
Input: 100-240V 50-60Hz 2.5A
Adapter Output Voltage: 30V
Adapter Output Current: 4A
Adapter Power: 120W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
Compatible AC Adapter Numbers:
SOY-3000400 AC Adapter
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine SOY-3000400 3]
  • 34333 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine SOY-3000400 30v 4A 120W Switching Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine SOY-3000400 30v 4A 120W Switching Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine SOY-3000400 30v 4A 120W Switching Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.