MSI GP75 Power AC Adapter 19.5V 9.23A 180W CHICONY19.5V9.23A180W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19.5V9.23A180W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 2.5A
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 9.23A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :620g
  • Dimension( L x W x H ):167.5 x 81.7 x 26.6mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V9.23A180W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter