MSI GL73 8RD-043UK GAMING GTX 1050TI Power AC Adapter 19V 10.5A 200W CHICONY19V10.5A200W
Qty.
MSI GL73 8RD-043UK GAMING GTX 1050TI Power AC Adapter 19V 10.5A 200W CHICONY19V10.5A200W-7.4x5.0mm
  • Item Name:NewCHICONY19V10.5A200W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V 2.9A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 10.5A
  • Adapter Power: 200W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: a pin in center
  • Weight( Adapter only ) :860g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Compatible 200W/180W 7.4*5.0MM With Pin Inside Gaming Laptop All Series.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19V10.5A200W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter