MSI 36001857 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W DELTA19V6.32A120W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V6.32A120W-6.5x3.0mm
  • InPut:100-240V~2.0A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :535g
  • Dimension( L x W x H ):155.19 x 67.39 x 36.99mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V6.32A120W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter