*Brand NEW* ACDP-003/085E0203 Sony 19.5V4.4A power adapter TV charging cable charger
Qty.
Item Name:
Compatible Brand: Sony
Power Adapter Model: ACDP-003/085E0203
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Voltage Input)
Output Voltage: 19.5V
Power: 4.4A / 85W
Connector: 6.5*4.4"