*Brand NEW* ADS-210NL-19-3 190210E Eurolink HOIOTO 19V11.05A 209.95W Power Adapter Tran
Qty.
*Brand NEW* ADS-210NL-19-3 190210E Eurolink HOIOTO 19V11.05A 209.95W Power Adapter Transformer
Item Name:
Brand: Eurolink /HOIOTO
Power Adapter Model: ADS-210NL-19-3 190210E
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: 19V
Power: 11.05A / 209.95W
Connector: 5.5*2.5"
Product Color: White
Attributes: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* ADS-210NL-19-3 19021]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW* ADS-210NL-19-3 190210E Eurolink HOIOTO 19V11.05A 209.95W Power Adapter Tran Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* ADS-210NL-19-3 190210E Eurolink HOIOTO 19V11.05A 209.95W Power Adapter Tran adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* ADS-210NL-19-3 190210E Eurolink HOIOTO 19V11.05A 209.95W Power Adapter Tran AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.