MSI GE63VR RAIDER 4K-212 Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W CHICONY19.5V11.8A230W-7.4x5.0
Qty.
MSI GE63VR RAIDER 4K-212 Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W CHICONY19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm
  • Item Name:NewCHICONY19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V 2.5A(2.5A) 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: A pin in center
  • Weight( Adapter only ) :925g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter