MOSO KXD-Z4000IC12.0-48W Power AC Adapter 12V 4A 48W MOSO12V4A48W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewMOSO12V4A48W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.2A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 48W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm