MOSO HU10421-16016A Power AC Adapter 12V 3.33A 40W MOSO12V3.33A40W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewMOSO12V3.33A40W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V~50-60Hz 1.2A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :230g
  • Dimension( L x W x H ):115.10 x 54.10 x 36.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MOSO12V3.33A40W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter