LITEON PA-1121-08 Power AC Adapter 20V 8A 160W LITEON20V8A160W-4PINWITHROUNDHEAD
Qty.
  • Item Name:NewLITEON20V8A160W-4PINWITHROUNDHEAD
  • InPut:100-240V~ 2.0A 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 8A
  • Adapter Power: 160W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :580g
  • Dimension( L x W x H ):168x88x41mm