*Brand NEW*GRP GRP-D290020-A Electric Sofa Bed Charging Cable Transformer 29.0V 2A 58W P
Qty.
*Brand NEW*GRP GRP-D290020-A Electric Sofa Bed Charging Cable Transformer 29.0V 2A 58W Power Adapter
Item Name:
Power Adapter Model:GRP-D290020-A
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:29.0V
Power:2A 58W
Interface:Two holes
Color: Black
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*GRP GRP-D290020-A Ele]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*GRP GRP-D290020-A Electric Sofa Bed Charging Cable Transformer 29.0V 2A 58W P Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GRP GRP-D290020-A Electric Sofa Bed Charging Cable Transformer 29.0V 2A 58W P adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GRP GRP-D290020-A Electric Sofa Bed Charging Cable Transformer 29.0V 2A 58W P AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.