*Brand NEW*GRT GRT-POE15-480025 48V 250mA Power Adapter Wireless AP Network Cable Supply
Qty.
*Brand NEW*GRT GRT-POE15-480025 48V 250mA Power Adapter Wireless AP Network Cable Supply Module
Item Name:
Brand:GRT
Power Adapter Model:GRT-POE15-480025
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:48V 250mA 12W
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*GRT GRT-POE15-480025]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*GRT GRT-POE15-480025 48V 250mA Power Adapter Wireless AP Network Cable Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GRT GRT-POE15-480025 48V 250mA Power Adapter Wireless AP Network Cable Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GRT GRT-POE15-480025 48V 250mA Power Adapter Wireless AP Network Cable Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.