LI SHIN L21030130372 Power AC Adapter 12V 5.83A 70W LS12V5.83A70W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLS12V5.83A70W-4PIN
  • InPut:100-240V~,50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5.83A
  • Adapter Power: 70W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :410g
  • Dimension( L x W x H ):150.20 x 59.80 x 34.80mm