*Brand NEW*GM42-240150-D Charging Cable Transformer 36W US Standard GVE 24V 1.5A Power A
Qty.
*Brand NEW*GM42-240150-D Charging Cable Transformer 36W US Standard GVE 24V 1.5A Power Adapter
Item Name:
Brand:GVE
Power Adapter Model:GM42-240150-D
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:24V
Power:1.5A 36W
Interface:5.5*2.1
Color: Black
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
  • Model:
    [*Brand NEW*GM42-240150-D Chargin]
  • 2132 Units in Stock
*Brand NEW*GM42-240150-D Charging Cable Transformer 36W US Standard GVE 24V 1.5A Power A Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GM42-240150-D Charging Cable Transformer 36W US Standard GVE 24V 1.5A Power A adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GM42-240150-D Charging Cable Transformer 36W US Standard GVE 24V 1.5A Power A AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.