LITEON 25.10064.04 Power AC Adapter 19V 3.16A 60W LITEON19V3.16A60W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V3.16A60W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.16A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):107.80 x 48.40 x 30.30mmmm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V3.16A60W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter