HOIOTO ADS-120QL-19-3 190120E Power AC Adapter 19V 6.32A 120W HOIOTO19V6.32A120W-4PIN-SZ
Qty.
HOIOTO ADS-120QL-19-3 190120E Power AC Adapter 19V 6.32A 120W HOIOTO19V6.32A120W-4PIN-SZXF
  • Item Name:NewHOIOTO19V6.32A120W-4PIN-SZXF
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.6A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W