HOIOTO ADS-120BL-19-1 190120E Power AC Adapter 19V 6.32A 120W HOIOTO19V6.32A120W-6.3x3.0
Qty.
HOIOTO ADS-120BL-19-1 190120E Power AC Adapter 19V 6.32A 120W HOIOTO19V6.32A120W-6.3x3.0mm
  • Item Name:NewHOIOTO19V6.32A120W-6.3x3.0mm
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.6A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 6.3 x 3.0mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HOIOTO19V6.32A120W-6.3x3.0mm Laptop AC Adapter