FSP FSP220-AAAN2 Power AC Adapter 24V 9.16A 220W FSP24V9.16A220W-4Hole-Green
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V9.16A220W-4Hole-Green
  • InPut:100-240V~, 3A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 9.16A
  • Adapter Power: 220W
  • Adapter Tip Mote: Geen 4 Holes
  • Weight( Adapter only ) :1000g
  • Dimension( L x W x H ):197.10 x 88.30 x 43.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance new grade > 97% ( Brand New = 100%)
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP24V9.16A220W-4Hole-Green Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [FSP FSP220-AAAN2 Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    FSP FSP220-AAAN2 Power AC Adapter 24V 9.16A 220W FSP24V9.16A220W-4Hole-Green Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP FSP220-AAAN2 Power AC Adapter 24V 9.16A 220W FSP24V9.16A220W-4Hole-Green adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP FSP220-AAAN2 Power AC Adapter 24V 9.16A 220W FSP24V9.16A220W-4Hole-Green AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.