FSP FSP075-DIBAN2 Power AC Adapter 12V 6.25A 75W FSP12V6.25A75W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V6.25A75W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.2A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :455g
  • Dimension( L x W x H ):159.10 x 58.49 x 33.09mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12V6.25A75W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter