LITEON 19.5V 16.9A AC/DC Adapter LITEON19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Note: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :1340g
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter