LITEON 0Y55TK Power AC Adapter 19.5V 1.54A 30W DELL19.5V1.54A30W
Qty.
  • Item Name:NewDELL19.5V1.54A30W
  • InPut:100-240V~1A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 1.54A
  • Adapter Power: 30W
  • Weight( Adapter only ) :134g
  • Dimension( L x W x H ):72.20 x 55.20 x 21.80mm