*Brand NEW*Genuine Delta 24v 7.5A 180W Ac Adapter DPS-180AB-21 For Displayer Power Suppl
Qty.
*Brand NEW*Genuine Delta 24v 7.5A 180W Ac Adapter DPS-180AB-21 For Displayer Power Supply
Item Code: DELTA24V7.5A180W-4PIN-ZZYF
Input: 100-240v~/3A-1.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current: 7.5A
Adapter Power: 180W
Adapter tip note: Round with 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
DPS-180AB-21 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Delta 24v 7.5]
  • 4343 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta 24v 7.5A 180W Ac Adapter DPS-180AB-21 For Displayer Power Suppl Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta 24v 7.5A 180W Ac Adapter DPS-180AB-21 For Displayer Power Suppl adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta 24v 7.5A 180W Ac Adapter DPS-180AB-21 For Displayer Power Suppl AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.